• بلیط پروازهای لوفت هانزا بلیط پروازهای لوفت هانزا
  • سفر به مشکین شهر و بازدید از این پل معلق را با ما تجربه کنید سفر به مشکین شهر و بازدید از این پل معلق را با ما تجربه کنید
  • حتی بعد از ساعات کاری حتی بعد از ساعات کاری

Skip Navigation Links
جستجو تور : نوع تور : شامل واژه ی :
خدمات استانبول

مقصد : ترکیه / استانبول
زمان برگزاری : همه روزه
مدت تور :
نوع : تورهای خارجی / طبیعت گردی
هتل : از 3 ستاره به بالا
قيمت : در بخش توضیحات
خدمات : جهت دریافت هرگونه اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره ی 55802402 و یا تا ساعت 8 شب با شماره تلفن 09101476519 تماس حاصل فرمایید.
برنامه سفر
خدمات ويزای تک

مدراک لازم :


توضیحات اضافی :


مسوول مربوطه :

هتل ها
هتلیک تختهدو تختهسه تختهچهار تختهچهار تخته رویالپنج تختهشش تختهتاريخ اعتبار قيمت
توپکاپی745,000595,000---495,000395,000-
گرند حیات1,895,0001,295,000---795,000395,000-
کرون پلازا1,245,000945,000---695,000395,000-
گرند جواهر1,175,000895,000---645,000395,000-
گلدن پارک 1,145,000875,000---565,000395,000-


لیست هتلهای استانبول :
توپکاپی ، این هتل 3 ستاره است و در منطقه فندق زاده واقع است و اتاقهایش دارای تهویه مطبوع، یک حمام سنتی ترکی، بوفه صبحانه روزانه، کف فرش و تلویزیون ماهواره ای می باشد. غذاهای سنتی ترکی در رستوران این هتل ارائه می شود.در این هتل چهل وسه اتاق استاندارد یک الی چهار تخته وجود دارد.امکانات این هتل شامل رستوران ،سرویس اینترنت، ایوان مخصوص حمام آفتاب و … میباشد. کرون پلازا ، این هتل شهری در سال ١٩١٨ ساخته و در سال ٢٠٠٨ بازسازی شده است. در مجموع ٢۶۵ اتاق دارد که شامل ٢٠ اتاق کلاب و ١۶ سوئیت است که هم برای مسافران کاری و هم گردشگران ایده‌آل است. از امکانات آن، علاوه بر تهویه‌ی مطبوع، می‌توان به لابی با پذیرش و چک‌اوت ٢۴ ساعته، رخت‌کن و ۴ آسانسور اشاره کرد. همچنین سلمانی، زمین بازی کودکان، کافه، بار و رستوران و تسهیلات کنفرانس نیز وجود دارد. مهمانان می‌توانند ار اینترنت بی‌سیم و با هزینه‌ی اضافی از خدمات خشک‌شویی و سرو غذا در اتاق نیز استفاده کنند. برای کسانی‌ هم که با ماشین سفر می‌کنند پارکینگ فراهم است. گلدن پارک ، این هتل مناسب خانواده، در سال ۲۰۰۸ ساخته شده و در مجموع ۸۳ اتاق دارد. هتل با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می‌دهد هم مناسب سفرهای کاری و هم سفرهای تفریحی خواهد بود. امکانات آن شامل لابی با پذیرش ۲۴ساعته، صرافی، رخت‌کن، آسانسور و همچنین سالن تلویزیون، کافه، بار، رستوران، اتاق کنفرانس و دسترسی به اینترنت و شبکه‌ی بی‌سیم است. همچنین با پرداخت هزینه‌ی اضافی می‌توانید از خدماتی مانند سرو غذا در اتاق و خشکشویی نیز استفاده کنید. برای مسافرانی هم که ماشین به همراه دارند پارکینگ فراهم است Acra ، این هتل که ٢٣ اتاق دارد، در سال ٢٠٠٩ بر روی بقایای قصر بزرگ بیزانسی کنستانتینوپل (Constantipole)، که در زبان ترکی آن را Büyük Saray (بویوک سرای) گویند و به نام کاخ مقدس هم معروف است، ساخته شده. امکانات این هتل علاوه بر تهویه‌ی مطبوع، شامل لابی با پذیرش ٢۴ ساعته، صرافی، رخت‌کن، آسانسور و همچنین یک کافه و یک رستوران است. علاوه بر آن، در این هتل امکان استفاده از اینترنت بی‌سیم و پارکینگ برای مسافران وجود دارد. خدمات خشک‌شویی و سرو غذا در اتاق نیز با پرداخت هزینه‌ی اضافی انجام می‌شود.
آلباتروس ، این هتل شهریِ ۴۶ اتاقه‌ی لوکس، در سال ٢٠٠٩ بازسازی شده است. هتل یک لابی با پذیرش ٢۴ ساعته، سیستم تهویه‌ی مطبوع، رخت‌کن، صرافی و آسانسور و دسترسی به اینترنت بی‌سیم دارد. خدمات سرو غذا در اتاق و خدمات خشک‌شویی نیز با پرداخت هزینه‌ی اضافی ارائه می‌شود و همچنین مسافرانی که اتومبیل به همراه دارند می‌توانند از پارکینگ هتل استفاده کنند. در طبقه‌ی همکف هتل یک کافه، بار و رستوران قرار دارد.
تمام فصول ، 
این هتل در سال ٢٠٠١ تأسیس شده، ۶۶ اتاق دارد که ۴ تا از آن‌ها سوئیت هستند و امکانات آن علاوه بر تهویه‌ی مطبوع، شامل لابی با پذیرش، آسانسور، بار، اتاق کنفرانس و رستوران همراه با منو است. خدمات سرو غذا در اتاق و خشک‌شویی نیز ارائه می‌شود. Almina Hotel Istanbul ، این بوتیک هتل ۴ ستاره و لوکس، در مرکز قدیمی شهر استانبول واقع شده؛ در سال ٢٠٠٩ آن را بازسازی کرده‌اند و روی هم ٢٩ اتاق دارد. ارائه‌ی خدمات با کیفیت بالا و ظرافت طراحی و فضای خودمانیِ هتل، قطعاً رضایت و راحتی مسافران را فراهم می‌کند. این هتل برای اقامت خانواده‌ها مناسب است و امکانات آن عبارتند از تهویه‌ی مطبوع، لابی با پذیرش ٢۴ساعته، صرافی، رخت‌کن، بار، رستوران، دسترسی به اینترنت بی‌سیم و پارکینگ. امکان سرو غذا در اتاق و خشک‌شویی نیز با پرداخت هزینه‌ی اضافی برای مهمانان ارائه می‌شود.
Anemon Galata ، این هتل شهری کوچک و بسیار شیک، طوری بازسازی شده که تمام ویژگی‌های یک بنای تاریخی مرمت‌شده را حفظ کند. هتل ٣٠ اتاق دارد و لوازم و چیدمان مجلل و تزئینات زیبای سقف اتاق‌های هتل، گویای گذشته‌ی تاریخی آن هستند. امکانات هتل عبارتند از دسترسی به اینترنت بی‌سیم در تمام فضاهای هتل، تحویل روزنامه، خدمات تجاری، سیستم تهویه‌ی مطبوع، لابی با چک این/چک‌اوت ٢۴ ساعته، صندوق امانات، صرافی، رخت‌کن، آسانسور، روزنامه، کافه، بار، رستوران و پارکینگ. همچنین خدمات سرو غذا در اتاق و خشک‌شویی نیز با پرداخت هزینه‌ی اضافی ارائه می‌شود. Anemon Galata ، این هتل شهری کوچک و بسیار شیک، طوری بازسازی شده که تمام ویژگی‌های یک بنای تاریخی مرمت‌شده را حفظ کند. هتل ٣٠ اتاق دارد و لوازم و چیدمان مجلل و تزئینات زیبای سقف اتاق‌های هتل، گویای گذشته‌ی تاریخی آن هستند. امکانات هتل عبارتند از دسترسی به اینترنت بی‌سیم در تمام فضاهای هتل، تحویل روزنامه، خدمات تجاری، سیستم تهویه‌ی مطبوع، لابی با چک این/چک‌اوت ٢۴ ساعته، صندوق امانات، صرافی، رخت‌کن، آسانسور، روزنامه، کافه، بار، رستوران و پارکینگ. همچنین خدمات سرو غذا در اتاق و خشک‌شویی نیز با پرداخت هزینه‌ی اضافی ارائه می‌شود. Antea Boutique Sultanahmet ، این هتل در یکی از قدیمی‌ترین و خوش‌آب‌ورنگ‌ترین محله‌های استانبول واقع شده است. فضای راحت هتل با کارمندان باتجربه و حرفه‌ای آن، آسایشی همچون خانه‌ی خودتان را به شما تقدیم خواهد کرد. این هتل ۴٢ اتاق دارد و دارای سیستم تهویه‌ی مطبوع، لابی با پذیرش ٢۴ ساعته، صرافی، رخت‌کن، آسانسور، کافه، بار و رستوران است. دسترسی به اینترنت بی‌سیم و امکانات کنفرانس برای مهمانانی که برای مقاصد کاری به سفر آمده‌اند، فراهم است. خدمات سرو غذا در اتاق، خشک‌شویی، پارکینگ و گاراژ نیز با پرداخت هزینه‌ی اضافی ارائه می‌شود.
گرند حیات ، هتل دارای ٣۶٠ اتاق (شامل ٢۴ سوئیت) است. از امکانات آن می‌توان به لابی با پذیرش ٢۴ ساعته، اینترنت عمومی، صرافی، سلمانی و صندوق امانات اجاره‌ای اشاره کرد. مهمانان حتماً از غذاهای خوشمزه‌ی رستوران هتل با بخش ویژه‌ی غیرسیگاری، بار دنج با موزیک‌های خوب و نوشیدنی‌های متنوع لذت خواهند برد. کافه‌ی هتل هم بهترین فضاست برای لم‌دادن یا گپ‌زدن‌های دوستانه. شب‌ها از سرزندگی کلاب شبانه‌‌ی هتل و روزها از دوچرخه‌سواری در محوطه‌ی اطراف هتل لذت ببرید؛ هتل دوچرخه هم کرایه می‌دهد. برای مهمانان کاری نیز اتاق کنفرانس در نظر گرفته شده است. در سوپرمارکت هتل نیز نیازهای اولیه و سوغاتی‌های متنوعی پیدا خواهید کرد. کودکان هم فراموش نشده‌اند؛ برای آنان کلاب و اتاق بازی و همین‌طور زمین بازی در نظر گرفته شده است. در ضمن، خشک‌شویی، سرو غذا در اتاق و خدمات پزشکی نیز در صورت درخواست در اختیار مهمانان قرار می‌گیرد. برای کسانی که با ماشین سفر می‌کنند هم پارکینگ فراهم است. گرند جواهر ، این هتل ١٣ طبقه و مجموع ٣٢٣ اتاق دارد شامل ٢٧٢ اتاق دو تخته، ۴٧ سوئیت و ۴ سوئیت کینگ‌سایز. در لابی آن با پذیرش ٢۴ ساعته، صندوق امانات، صرافی، رخت‌کن، آسانسور، سلمانی، کافه، بار و اتاق سرگرمی و تلویزیون، فروشگاه و رستورانی مجهز به تهویه‌ی مطبوع روبه‌رو می‌شوید. درضمن، مهمانان می‌توانند از اینترنت عمومی و ٢٢ اتاق کنفرانس هتل استفاده کنند. برای کسانی که با ماشین سفر می‌کنند نیز پارکینگ فراهم است. سرو غذا در اتاق، خشک‌شویی و خدمات پزشکی نیز در صورت درخواست در اختیار مهمانان قرار می‌گیرد.
پرواز
پروازهای ترکیش - ایران ایر - ماهان - آسمان - پگاسوز - اطلس جت .
دريافت پکیج
برای اطلاعات بیشتر با سرکار خانم حقانی و خانم تاجیک با شماره تلفن 55802402 تماس فرمائید.

توضیحات :
آدرس :
تلفن :

بر چسب ها :
وضعیت آب و هوای استانبول

وضعیت آب و هوا
سایر پکیج ها
فرم نظرسنجی
نام و نام خانوادگی :
اطلاعات تماس :
* نظر ، پیشنهاد و انتقاد :
 
پیام مدیریت
آمار بازديد سايت
مجموع بازديد : 2737006 دفعه
کاربران آنلاين : 115 نفر
بازديد امروز : 734 دفعه
آخرین بازدید از : - -