روزهای کاری : شنبه تا پنج شنبه، از ساعت 8 الی 17
صفحه اصلی / دسترسی به فرودگاه بین المللی امام خمینی

فرودگاه امام خمینی:

فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در ۳۰ کیلومتری تهران، در حوزه اداری و سیاسی شهرستان ری میان بزرگراه تهران-قم در یک سایت ۱۴ هزار هکتاری قرار گرفته‌است. این فرودگاه به‌عنوان جایگزین فرودگاه بین‌المللی مهرآباد طراحی گردید که اکنون در داخل بافت شهر تهران قرار گرفته‌است. فرودگاه امام را شرکت فرودگاه‌های کشور اداره می‌کند و مرکز فعالیت شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، ماهان، آسمان، قشم، کاسپین، تابان و زاگرس است. تا اوت ۲۰۱۴ فرودگاه امام خمینی میزبان بیش از ۴۰ شرکت هواپیمایی بوده که با بیش از ۷۰۰ پرواز هفتگی تهران را به شهرهایی در بیش از ۳۰ کشور جهان متصل می‌کنند.

راه های دسترسی به فرودگاه امام خمینی:

  • ترانسفر خودرو:

برای رفتن به فرودگاه بین المللی امام خمینی شما میتوانید به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک، خودروی مورد نظر خود را با راننده، از محل دلخواه خود دریافت کنید و به راحتی و با زمانبندی دقیق به پرواز خود برسید. برای این منظور آژانس مسافرتی مارال، با همکاری شرکت بین المللی یوروپکار، این امکان را برای شما فراهم نموده و میتوانید جهت ترانسفر خودرو، اینجا کلیک کنید.

  • اجاره خودرو:

برای رفتن به فرودگاه بین المللی امام خمینی می توانید به صورت آنلاین خودرو دلخواه خود را اجاره و آنرا در محل مورد نظرتان دریافت کنید و به فرودگاه رانندگی کنید. برای اجاره آنلاین خودرو یوروپکار، اینجا کلیک کنید.

  • خودروی شخصی:

اگر با خوردوی شخصی قصد رفتن به فرودگاه امام را دارید می توانید از طریق آزادراه تهران-قم و آزادراه تهران-ساوه خود را به این فرودگاه برسانید.

  • مترو:

ایستگاه متروی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)، یکی از ایستگاه‌‌های انشعاب خط ۱ متروی تهران است که در مجاورت فرودگاه بین‌المللی امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه بین ایستگاه واوان و پرند واقع شده است و مسافران میتواند از طریق این خط مترو به فرودگاه امام خود را برسانند.

  • اتوبوس:

اتوبوس های ویژه فرودگاه امام خمینی مقابل ترمینال شماره ۴ فرودگاه مهرآباد قرار دارند و هر یک ساعت یک بار حرکت می کنند. این اتوبوس ها در ایستگاه های متروی میدان آزادی و حرم مطهر نیز توقف می کنند.

Eco UFTAA IATA ITOA Iran civil aviation organization Cultural Heritage and Tourism Organization Hajj and Pilgrimage Organization RAJA Passsenger Train Co RAJA Passsenger Train Co
اطلاعات تماس
تلفن : 02155802402
همراه : 09101476520
فکس : 02155635029
ایمیل : info@maraltours .com
آدرس : تهران، متروی پانزده خرداد، روبروی حسینیه کربلاییها، ساختمان بهروز، پلاک 5
کلیه خدمات گردشگری خود، از قبیل

بلیط هواپیما، تور مسافرتی، رزرو هتل های لحظه آخری، اجاره خودرو و ترانسفر خودرو

را از ما بخواهید.
مجموع بازديد :3131892 دفعه | کاربران آنلاين : 2 نفر | بازديد امروز : 787 دفعه