روزهای کاری : شنبه تا پنج شنبه، از ساعت 8 الی 17
صفحه اصلی / خدمات زیارتی / حج عمره مفرده

خدمات زیارتی حج عمره مفرده

نحوه ثبت‌نام و مدارک لازم:

  • تشرف معتمرین با گذرنامه عادی(باحداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز گروه و داشتن حداقل 2 صفحه خالی مقابل هم)خواهد بود؛ دریافت گذرنامه جدید و همچنین پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده متقاضی بوده و اخذ گذرنامه انفرادی برای سایر افراد خانواده(فرزندان دختر و پسر که در زمان پرواز17سال تمام داشته باشند )الزامیست.
  • متقاضی با مراجعه به هریک از دفاتر خدمات زیارتی امکان انتخاب گروه و تاریخ پرواز مورد نظر خود را دارد ازاین رو توصیه می گردد افراد واجد شرایط با مراجعه به نزدیکترین دفتر زیارتی(محل سکونت یا کار) نسبت به انتخاب گروه و رزرو جا در ظرفیت خالی گروهها اقدام نماید.

هنگام مراجعه اولیه به کارگزار مبداء(رزرو کننده) اصل کارت ثبت‌نامی بانکی دارای اولویت به همراه کارت یا شماره ملی و سایر مدارکی که در اطلاعیه های استانی ذکر می‌گردد را جهت خود و همراهان درجه اول(همسر-فرزند-پدر- مادر- برادر- خواهر) ارائه نموده و برگه ذخیره جا را دریافت نمایید.
لازم است متقاضیان مندرجات برگه رزرواسیون(ذخیره جا) را بدقت مطالعه نموده و طبق مفاد مطالب ذکر شده ادامه فرآیند را به‌موقع دنبال نمایند.

توضیح مهم:

برای متقاضیانی که اقدام به ثبت‌نام در پروازهای یک ماه نخست عملیات می نمایند ارائه اصل گذرنامه دارای اعتبار الزامی بوده و در اسرع وقت می بایست مراحل بعدی ثبت‌نام را دنبال و ثبت‌نام خود را قطعی نمایند.

  • با توجه به اینکه ظرفیت هر گروه تعیین و قابلیت افزایش ندارد، لذا هنگام مراجعه به دفتر زیارتی به نحوی اقدام شود که جهت خود و همراهان و سایر افرادی که تمایل دارند باهم مشرف شوند و اولویت تشرف نیز دارند ثبت‌نام و رزرو جا انجام دهند زیرا پس از تکمیل ظرفیت گروه، افزایش ظرفیت مقدور نمی باشد از اینرو هنگام ثبت‌نام اولیه (رزرو) دقت لازم را مبذول نموده و مندرجات برگه رزرو جا را مطالعه فرمایند.
  • خروج از کشور مشمولین وظیفه عمومی و پرسنل نیروهای مسلح تابع مقررات مربوطه خواهد بود از اینرو ثبت‌نام آنان در پروازهای نخستین ماه از اعزام منوط به هماهنگی لازم و ارائه گذرنامه معتبر و یا دارای اجازه خروج ازکشور خواهد بود.

تذکرات مهم

  1. امکان انجام ثبت‌نام اولیه و رزرو جا در کلیه دفاتر زیارتی مجاز سطح استان که در جراید محلی از سوی دفاتر حج و زیارت منتشر می شود وجود دارد لیکن قطعی نمودن ثبت‌نام منوط به مراجعه بموقع به کارگزار مقصد در مهلت تعیین شده خواهد بود (برابر مفاد برگه رزرو جا)
  2. هزینه های سفر مشمولین تشرف که بخش اصلی آن شامل هزینه ارزی و ریالی سفر و بلیت هواپیمایی و بخش دیگری از آن که شامل هزینه جلسات آموزشی، هزینه های اداری کارگزاران، مدیر و معاون راهنما می باشد طی قبض مابه‌التفاوت توسط متقاضی در بانک عامل قابل واریز خواهد بود که بر اساس ظرفیت هرگروه/ ایستگاه پروازی/ مقصد/ گروه قیمتی تعیین گردیده است که میبایست برابر قیمت های مصوب دفتر حج و زیارت این جدول در محل ثبت‌نام کارگزار نصب و و قابل رویت باشد.
  3. کارگزار زیارتی مجاز به دریافت هیچ گونه وجه نقدی تحت هر عنوانی بابت ثبت‌نام نمی باشد.

تذکر: برخی از گروه ها جهت تهیه و تأمین ساک یک شکل(دراندازه های استاندارد شرکت های هوایی)، البسه و لوازم احرام و طواف و همچنین حمل و نقل از محل سکونت به فرودگاه در داخل کشور و بالعکس بصورت یکجا اقدام می نمایند که در این صورت می باید در جلسات اول نسبت به انتخاب سه نفر نماینده از بین زائرین اقدام و با نظارت آنان هزینه های خرید وسایل مذکور و حمل و نقل محاسبه و دریافت گردد.

حمد و ثنا گویم تو را ای خالق ارض و سما
از لطف و مهرت شاکرم یا ربّ موره و الصّفا
از جان و دل غم کاستی ای یار بزم آراستی
من هم شدم مهمان تو دیدم که مهمان خواستی
الطاف تو دل می کشید منزل به منزل می کشید
دستی است غیبی سوی تو از بهنده محمل می کشید
با عشق و ایمان آمدم لبیک گویان آمدم
با خود ندارم توشه ای من با دل و جان آمدم
عشقت دلیل راه شد نور حرم مصباح شد
اهلا و سهلا مرحبا دلجویی دلخواه شد
لبیک ای دلدار من ای یاوز غمخوار من
شوید ز من زم زم گناه ستّار من غفّار من
من بنده زتر توام زواّر دربار توام
با خیل عشاق آمدم مشتاق دیدار توام
بار گناه آرم کجا اسرار بسپارم کجا
گر تو برانی از درم من ملجاب دارم کجا
اینجاست خلوتگاه راز محراب پر سوز و گداز
بیچارگان را چاره ای ای مهربان ای بی نیاز
سبحانک یا منیتی حمد تو گوید همتی
من بی پناهم بی نوا یل صاحبی یا غایتی

زائران محترم میتوانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر، با 55802402 و 09126489002 آقای مهدی همتی تماس حاصل فرمایند.Eco UFTAA IATA ITOA Iran civil aviation organization Cultural Heritage and Tourism Organization Hajj and Pilgrimage Organization RAJA Passsenger Train Co RAJA Passsenger Train Co
اطلاعات تماس
تلفن : 02155802402
همراه : 09101476520
فکس : 02155635029
ایمیل : info@maraltours .com
آدرس : تهران، متروی پانزده خرداد، روبروی حسینیه کربلاییها، ساختمان بهروز، پلاک 5
کلیه خدمات گردشگری خود، از قبیل

بلیط هواپیما، تور مسافرتی، رزرو هتل های لحظه آخری، اجاره خودرو و ترانسفر خودرو

را از ما بخواهید.
مجموع بازديد :3093196 دفعه | کاربران آنلاين : 1 نفر | بازديد امروز : 1580 دفعه