maraltours

رزرو آنلاین هتل های ایران

جهت تسهیل در دریافت اطلاعات و رزرو آنلاین هتل، آژانس مسافرتی مارال این امکان را فراهم آورده است که مشتریان و مسافرین محترم به راحتی با انتخاب شهر مورد نظر برای سفر و همچنین بازه زمانی که قصد اقامت در آن شهر را دارند، از لیست هتلهای موجود، با توجه به نرخ نمایش داده شده، هتل محل اقامت خود را رزرو نمایند.

چگونه هتل مورد نظر خود را جستجو و رزرو کنید:

برای جستجو و رزرو هتل سایت آژانس مسافرتی مارال کافیست ابتدا شهر مقصد خود را در بخش مربوطه وارد کنید و پس از آن تاریخ ورود به آن شهر برای اقامت در هتل و تاریخ خروج مد نظر خود را وارد کنید تا تعداد شبهای اقامت ظاهر شود.

پس از آن روی دکمه ی جستجو کلیک کنید تا به صفحه مربوط به هتلهای شهر انتخابی هدایت شوید. در آن صفحه می توانید بر اساس قیمت هتل از ارزانترین هتل به پیشترین نرخ مرتب کنید. گزینه های دیگری هم برای مرتب سازی وجود دارد

رزرو هتل در سراسر ایران
چرا هتل داخلی را از مارال بگیرم؟

رزرو آنلاین و راحت

رزرو آنلاین و راحتcheck_box

بهترین و مناسب ترین قیمت

مناسب ترین قیمتcheck_box

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعتهcheck_box

مشتریان گرامی توجه داشته باشند جهت اطمینان خاطر در خریدهای تلفنی خدمات قابل ارائه از سوی آژانس مسافرتی مارال، لطفاً هر نوع مبالغ واریزی را به حساب های زیر واریز نمایید:

 1. شماره کارت: 6104337798331722 بانک ملت به نام حمید همتی مدیر عامل
 2. شماره کارت: 6104337731141337 بانک ملت به نام حمید همتی مدیر عامل
برخی از قوانین رزرو هتل های ایران

به استناد ماده ۲۵ آیین‌نامه ایجاد، اصلاح، تکمیل، درجه‌بندی و نرخ‌گذاری تاسیسات گردشگری و نظارت بر آنها، مصوب ۴ / ۶ / ۱۳۹۴ هیأت وزیران و با توجه به لزوم هماهنگی و حفظ وحدت رویه در ذخیره و ابطال واحدهای اقامتی و به منظور قانونمند کردن و صیانت از حقوق مسافران و بهره‌برداران واحدهای اقامتی که نقش قابل توجهی در افزایش رضایتمندی مردم، حمایت از سرمایه‌گذاران و نهایتا توسعه صنعت گردشگری خواهد داشت، شیوه‌نامه اجرایی ذخیره اتاق و ابطال آن در واحدهای اقامتی در قالب ۳۰ ماده و ۵ تبصره به شرح ذیل برای اجرا و اعمال در کلیه مراکز اقامتی کشور اعلام می‌شود.

بخش اول : شرایط عمومی
 • ماده ۱. پس از ارائه‌ درخواست اولیه و اعلام مبلغ پیش‌پرداخت توسط واحد اقامتی، متقاضی باید در مهلت زمانی تعیین شده نسبت به واریز وجه به صندوق یا به حساب بانکی اعلام شده اقدام و مستندات پرداخت را در اختیار واحد اقامتی قرار دهد.
 • ماده ۲. واحدهای اقامتی موظف هستند تاییدیه و یا عدم تاییدیه درخواست رزرو را حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت پس از وصول درخواست، با لحاظ کردن شرایط ماده سه به متقاضی اعلام کنند.
 • ماده ۳. قطعی بودن رزرو و شرایط رزرو شده، صرفاً به تاییدیه رزرو مستند خواهد بود و کلیه شرایط و اطلاعات ضروری شامل اطلاعات هویتی مهمان، زمان صدور و تاریخ پذیرش، نام مسئول صدور تاییدیه، علی‌الخصوص نرخ تمام شده با احتساب تمام عوارضی قانونی، باید در برگه تاییدیه منظور شود.
 • ماده ۴. ذخیره اتاق بنابر درخواست متقاضی و یا دفتر خدمات سیاحتی و جهانگردی و به نام مهمان استفاده‌کننده صادر و غیر قابل انتقال است.
 • ماده ۵. رزروهای بدون پیش پرداخت و یا بدون مکاتبه رسمی و کسب تاییدیه واحد اقامتی، فاقد اعتبار است و واحد اقامتی مسئولیتی در قبال آن ها نخواهد داشت و اقامت کودکان زیر ۲ سال در هتل‌ها رایگان است.
 • ماده ۶. افراد زیر ۲ سال از پرداخت هرگونه هزینه اقامت معاف بوده و افراد بین ۲ الی ۱۲ سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه، نیم بهاء و برای افراد بالای ۱۲ سال نرخ به‌طور کامل محاسبه خواهد شد.
 • ماده ۷. ساعت رسمی تخلیه اتاق حداکثر ساعت ۱۲ ظهر و تحویل اتاق ساعت ۱۴ است.
 • ماده ۸. مهمان باید در هنگام ورود به واحد اقامتی، برگ تاییدیه رزرو را به پذیرش ارائه دهد.
 • ماده ۹. در هنگام ورود به واحد اقامتی، مهمانی که اتاق به نام ایشان رزرو شده، باید شناسنامه، کارت ملی و یا گذرنامه معتبر خود و سایر همراهان را برای دریافت اتاق به پذیرش نشان دهد.
  تبصره: در صورت ارایه‌ هرگونه مدارک هویتی و اطلاعات نادرست، عواقب ناشی از آن بر عهده مهمان است.
 • ماده ۱۰. در صورت پرداخت وجه‌الضمان کافی برای تسویه حساب از جانب مهمان، واحدهای اقامتی حق نگهداری مدارک هویتی ارائه شده را نداشته و پس از رؤیت و احراز هویت مهمان، باید مدارک را به صاحب آن مسترد کنند. واحدهای اقامتی حق نگه داشتن مدارک هویتی مسافر را ندارند.
ادامه مطلب...